КГП комплект для осі ЧПК станка

1 Step 1
Форма замовлення КГП комплекту

Опори серії BK (посилені, з подвійним підшипником) та BF (звичайні з одним підшипником) мають горизонтальний спосіб монтажу, 

Опори серії FK (посилені, з подвійним підшипником) та FF (звичайні з одним підшипником) призначені для вертикального монтажу.

Додаткові комплектуючі та послугиВкажіть потрібне

Нижче представлені параметри обробки гвинтів, в залежності від обранного гвинта та опори (для збільшення натисніть на зображення)

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
     

Конструкція осей ЧПК станків з використанням КГП.

При проектуванні та збірці фрезерних ЧПУ (ЧПК) станків використовується великий спектр пристроїв і конструктивних компонентів, але є серед них ті, які слід розглянути більш детально. Один з таких компонентів – це КГП (Кулько-гвинтова передача).

При позиціонуванні робочого інструменту по осям дуже важлива надійна фіксація його на заданій точці. Оптимальним рішенням в такому випадку є використати КГП гвинт та гайку, які утворюють точну систему переміщень. В залежності від вимог по вантажопідйомності, обирають необхідного діаметру КГП гвинт. КГП гайка повинна відповідати діаметру, та кроку різьби гвинта. КГП гайка, має в своїй конструкції кульки, які в момент переміщення по різьбових канавках, циркулюють, зменшуючи тертя.

Для монтажу КГП на основу станка використовують спеціальні КГП опори. КГП опора може мати можливість монтажу перпендикулярно, або паралельно площини. Встановлення гвинта в опору КГП, потребує попередню його обробку. Проточують гвинти згідно зазначених стандартів.

Фіксація рухомої частини КГП системи, здійснюється, використовуючи корпуси гайок КГП. Корпус для гайки КГП надійно утримує гайку та має монтажні отвори для встановлення його на рухомі компоненти.

Для передачі обертів від крокового двигуна до КГП використовуються спеціальна КГП муфта, яка фіксується на валу двигуна, та гвинті.

Ми пропонуємо вам не витрачати зайвий час на перевірку сумісності КГП компонентів, а скористатися формою замовлення для побудови осі ЧПУ станка на базі КГП. У нас в наявності великий вибір комплектуючих для збірки систем КГП: гайки, гвинти, муфти, опори, кульки для ремонту КГП гайки. Також, наші спеціалісти надають такі послуги як проточка гвинтів КГП та ремонт КГП гайки.

Якщо у вас виникли питання який купити КГП гвинт чи гайку, або інші компоненти, зверніться за допомогою до наших спеціалістів за зазначеними телефонами.